26Kasia

fot. Justyna Milewska

Od ponad 10 lat jestem związana z marketingiem i branżą kreatywną. Pracowałam przy kampaniach reklamowych największych, rozpoznawalnych marek jak i start-upów stawiających swoje pierwsze kroki. Moja praca zawodowa nauczyła mnie, że za każdą marką stoi człowiek i że zarówno biznes jak i blog powinny posiadać identyfikację wizualną, która odzwierciedli plany i wizję właścicieli marki.

Właśnie dlatego pomagam przedsiębiorczym osobom osiągać ich cele biznesowe/blogowe poprzez projektowanie unikatowych materiałów graficznych. Tworzona przeze mnie identyfikacja wizualna zawsze uwzględnia temperamentem marki i elementy psychologii kolorów, by wyrażać najistotniejsze wartości marki i przyciągać odpowiednich czytelników oraz klientów. Jeśli chcesz przeczytać o moich początkach zapraszam do zapoznania się z mini – wywiadem.

UniKaTo to nie tylko blog, to również studio kreatywne. Pomagam małym biznesom, często hand-made stworzonych z miłości do tego co się robi, zbudować wizualną stronę ich marek.

masz pomysł na biznes?

masz ciekawy produkt lub usługę?

chcesz coś sprzedać?

Zapraszam do kontaktu. Razem stworzymy identyfikacją wizualną, która odzwierciedli temperament twojej marki, przyciągnie klientów, będzie pozawerbalnie oddziaływać na odbiorców i wpływać na wzrost sprzedaży.

Katarzyna Tomasik – UniKaTo