Instagram to moje absolutnie ulubione medium społecznościowe. Można powiedzieć, że “marnuję” tam całkiem sporo czasu. Ale dla mnie to relaks, odpoczynek i inspiracja, bo można tam podejrzeć życie i biznesy osób z całego świata zamknięte w fotografiach. Chciałam dziś wam pokazać moje ulubione konta na Instagramie, do których lubię zaglądać i gdzie zawsze czeka na mnie coś zaskakującego co cieszy moje oczy.

Color Crush Creative już po ikonce i logo widać, że to będzie eksplozja kolorów. Energetyczne rysunki, ciekawe kolaże z nieoczywistymi fakturami. Każde zdjęcie z tego profilu spokojnie mogłabym oprawić i powiesić na ścianie.

littlebigbell to właściwie konto Instagramowe o wnętrzach ale ja lubię tu zerkać, żeby podpatrzyć łączenie barw i aranżacje. Jest tu słodko, pastelowo nieco nie w moim stylu ale na tym polegają inspiracje – warto przeglądać różne style

milkhousestudio te ręcznie tworzone książki i kolaże z tak różnych graficznie materiałów że to aż nie możliwe żeby stworzyć z tego coś fajnego – a jednak. Hannah pokazuje że nie ma takich wzorów i tekstur których nie da się fajnie połączyć.

kelaoke fajna biżuteria i dodatki zaprezentowana w ciekawy sposób. Niby na tych zdjęciach nie ma nic odkrywczego a jednak od razu łatwo zauważyć, że są od jednej artystki – spójnie i konsekwentnie. Spójność kolrystyczna i stylu to jej znak rozpoznawczy.

clareyoungs papier i materiał – te dwa tworzywa w swoich pracach łączy Clare. I robi to doskonale. Powstają z tego ciekawe kolaże i bardziej przestrzenne formy. Trochę klimaty jakby folkowe. Ale mnie zachwycają i z pewnością zasługują na ❤.

A ty, jakie konta podglądasz na Instagramie? Zostaw linka w komentarzu. Inspiracyjnych miejsc nigdy za wiele. Zapraszam cię również na moje konto znajdziesz tam trochę mojej UniKaTowej codzienności oraz firmowych projektów.