O mnie

Cześć, jestem Kasia i jestem projektantką graficzną. 

Pomagam kreatywnym kobietom osiągać ich cele biznesowe/blogowe poprzez projektowanie unikatowych materiałów graficznych. Tworzona przeze mnie identyfikacja wizualna zawsze uwzględnia temperament marki i elementy psychologii kolorów, by wyrażać najistotniejsze wartości marki i przyciągać odpowiednich czytelników oraz klientów.

Moje klientki to kreatywne, odważne i przedsiębiorcze kobiety, które miały dość czekania na sukces i stworzyły go sobie same. Ja pomagam zadbać o identyfikację wizualną ich biznesów, zaistnieć w sieci i świadomości klientów.

„Odkrycie siebie jako stylistki marki dało mi przestrzeń do marzeń o tym, że wszystko jest możliwe ”

– KASIA UniKaTo –

Moje miłości

czyli co lubię najbardziej

Psychologia kolorów

Kolory do nas przemawiają. Potrafią wywoływać zarówno przyjemność, szczęście, jak i niepokój. Dodać nam energii lub uspokoić i wyciszyć. Kolory to coś zdecydowanie więcej niż marketing.

Różny odbiór barw jest zakorzeniony w naszych osobistych doświadczeniach, w dzieciństwie, kulturze i w symbolice. Ale to również doskonałe narzędzie, które można wykorzystać przy brandingu i wyzwolić pewne wrażenia i skojarzenia z naszą marką u klienta, który ma z nią styczność po raz pierwszy.

Projektowanie graficzne

Dobrze zaprojektowana identyfikacja wizualna ma moc zmieniania sposobu, w jaki ludzie postrzegają Twoją firmę i doceniają Twoje produkty. 

Szczegóły mają tu ogromne znaczenie: krój pisma, niuanse w ilustracjach, dobór kolorów lub faktur, styl fotografii.

Projektowanie to umiejętność, której można się nauczyć i czerpać z niej przyjemność, aby naprawdę odblokować potecjał tkwiący w każdej marce.

Styl Twojej Marki i Kreatywność

Styl – często pomijany  jako zwykły drobiazg, w moim odczuciu daje przewagę konkurencyjną. Styl Twojej Marki pozwala być postrzeganym dokładnie tak, jak chcesz i podkreśla to w jaki sposób działasz.

Jestem estetką i pomimo, że jestem okularnicą mam wyostrzony wzrok na wszystko co ładne i dobrze zaprojektowane. Mocno wierzę, że nasza kreatywność jest siłą napędową naszych biznesów. Właśnie ona o daje nam przewagę w starciu z innymi firmami i jest naszym wyróżnikiem. 

Zarezerwuj termin współpracy

1 + 4 =