Studio Kreatywne UniKaTo

2-1200x800

Znajdź
unikatowy styl swojej marki
i ubierz ją
w nieszablonowe projekty graficzne

JAK MOGĘ CI POMÓC?

unikato - insta

ANALIZA MARKI
I DOBÓR
PALETY KOLORYSTYCZNEJ

Nie musisz znać się na psychologii kolorów, to ja podpowiem Ci jaka paleta barw będzie idealna i będzie podkreślała styl i osobowość Twojej Marki.

Razem dobierzemy odpowiednie kolory, patterny i elementy graficzne, aby wszystkie materiały były spójne.

własne logo

projektowanie
identyfikacja wizualnej
I PUBLIKACJI DO DRUKU

Nie korzystam z gotowców.
Każde logo jest projektowane indywidualnie i każde jest precyzyjnie wykonane w wektorach.

Nie musisz się o nic martwić, jesteś w odpowiednim miejscu.

 
1

WARTOŚCI MARKI
I INSAIGHTS
KONSUMENCKI

Insight konsumencki może sprawiać wrażenie czegoś skomplikowanego, ale jest bardzo prosty, pragmatyczny i intuicyjny. Insight oznacza wgląd w te potrzeby klienta, których nawet  sam często nie jest świadomy. Pomogę ci w znalezieniu klucza, którym otworzy serca i portfele klientów.

SKLEP

GOTOWE GRAFIKI DLA TWOJEGO BIZNESU ONLINE

Wykorzystaj moje materiały graficzne, dopasuj je do swojej palety kolorów.

Zadbaj o styl Swojej Marki i daj się zauważyć!

 

otoczenie ma znaczenie

BLOG Z PORADAMI GRAFICZNYMI

Jeśli chcesz sprawić, aby Twój  biznes miał wizerunek odzwierciedlający charakter i osobowość Marki i przyciągał właściwe klientów to znalazłaś się w dobrym miejscu. Na blogu znajdziesz porady jak zadbać o komunikat wizualny a nawet jak dobrze stworzyć go samodzielnie, wskazówki techniczne, dawkę motywacji oraz inspiracji do pracy w kreatywnym biznesie na freelansie.

KIM JESTEM?

4E5B8345R

 

 

Cześć, jestem Kasia i jestem Stylistką Marki.

Pomagam kreatywnym kobietom osiągać ich cele biznesowe/blogowe poprzez projektowanie unikatowych materiałów graficznych. Tworzona przeze mnie identyfikacja wizualna zawsze uwzględnia temperament marki i elementy psychologii kolorów, by wyrażać najistotniejsze wartości marki i przyciągać odpowiednich czytelników oraz klientów.

Moje klientki to kreatywne, odważne i przedsiębiorcze kobiety, które miały dość czekania na sukces i stworzyły go sobie same. Ja pomagam zadbać o identyfikację wizualną ich biznesów, zaistnieć w sieci i świadomości klientów.

ZADOWOLONE KLIENTKI

Poznaj opinie osób, które skorzystały z moich usług

Joanna Wulkiewicz - SREBROROST

Współpraca z Unikato - studio graficzne to czysta przyjemność :). Pani Kasia uważnie słucha oczekiwań i wyobrażeń, a potem układa wszystko w spójną całość. Zostałam np. przyjemnie zaskoczona doborem palety kolorów, na którą sama bym nie wpadła, a świetnie pasuje do wizualnej prezentacji mojej firmy. Dziękuję pani Kasiu :). Z czystym sercem polecam.

Magdalena Jakubowska-Płóciennik

Bardzo cieszę, że w gąszczu grafików jaki oferuje internet padł mój wybór właśnie na Pani biuro. Umiejętność ujęcia przekazu w proste formy pokazuje pani portfolio ale co najbardziej mnie zaskoczyło to intuicyjne wyczucie co siedzi w głowie klienta. Myślę, że nasza współpraca nie ograniczy się tylko do jednego projektu.

Joanna Rułkowska - PRAWO MAMY

Starannie szukałam osoby, która będzie w stanie przygotować moje logo i pomóc w zbudowaniu kolorystycznie spójnej, profesjonalnej i kobiecej marki. Działam w internecie już 1,5 roku i dopiero teraz zdecydowałam się oddać tą sprawę profesjonaliście. Pani Kasia okazała się strzałem w 10. Szczegółowa rozmowa wstępna, analiza marki i moich przemyśleń, co do tego jak wyobrażam swoje logo. Pani Kasia przelała na papier moje marzenia i wyobrażenia. Polecam z całego serca. Wszystko profesjonalnie i na czas. Pani Kasi - kiedyś jeszcze pewnie poproszę o pomoc w przygotowaniu jakiś materiałów. Dziś DZIĘKUJĘ!

Małgorzata Sowa - PiLLow Design

Z pracownią Unikato współpracuję od lat, od początku mojej firmy. Z każdy wspólnym projektem jestem bardziej zadowolona ze współpracy. Kasia ma niesłychany zmysł artystyczny i potrafi przełożyć cechy marki na piękną grafikę. Nie powinnam wcale polecać Unikato, bo im więcej Kasia będzie miała klientów, tym mniej czasu dla mnie ale pod adresem tego studia graficznego, nie da się zwyczajnie powiedzieć nic mniej, niż - SUPER!

„Niezwykłe projekty wykonuje się dla Niezwykłych Klientów”

- Milton Glaser -

Tu możesz obejrzeć niektóre moje realizacje. W kwestii identyfikacji wizualnej zaufało mi już ponad 30 kobiecych biznesów. A w sumie miałam przyjemność współpracować z ponad 50  przedsiębiorczymi kobietami.

Zaprojektowanych logotypów
Współprac w ciągu 3 lat