Witaj w studiu kreatywnym UniKaTo

Cześć, jestem Kasia i jestem projektantką graficzną.
 

Pomagam kreatywnym kobietom osiągać ich cele biznesowe/blogowe poprzez projektowanie unikatowych materiałów graficznych. Tworzona przeze mnie identyfikacja wizualna zawsze uwzględnia temperament marki i elementy psychologii kolorów, by wyrażać najistotniejsze wartości marki i przyciągać odpowiednich czytelników oraz klientów.

Moje klientki to kreatywne, odważne i przedsiębiorcze kobiety, które miały dość czekania na sukces i stworzyły go sobie same. Ja pomagam zadbać o identyfikację wizualną ich biznesów, zaistnieć w sieci i świadomości klientów.

 

Od ponad 10 lat jestem zawodowo związana z marketingiem, grafiką i branżą kreatywną. Pracowałam przy kampaniach reklamowych największych, rozpoznawalnych marek jak i start-upów stawiających swoje pierwsze kroki.

Jeśli chcesz przeczytać o moich początkach zapraszam do zapoznania się z mini – wywiadem. A tutaj kilka słów o tym jak radzę sobie będąc grafikiem freelancerem i mamą.

UniKaTowy BLOG

Jeśli chcesz sprawić, aby Twój  biznes miał wizerunek odzwierciedlający charakter i osobowość Marki i przyciągał właściwe klientów to znalazłaś się w dobrym miejscu. Na blogu znajdziesz porady jak zadbać o komunikat wizualny a nawet jak dobrze stworzyć go samodzielnie, wskazówki techniczne, dawkę motywacji oraz inspiracji do pracy w kreatywnym biznesie na freelansie.

Praca na freelansie i prowadzenie firmy to nie samo pasmo sukcesów i przyjemności, ale zdecydowanie daje mi więcej radości, spełnienia i możliwości kreowania własnej zawodowej przyszłości niż praca na etacie  Dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniami, aby pomóc Ci spełniać własne biznesowe marzenia.

pozdrawiam
Close