Walentynki już za kilka dni To podobno święto zakochanych ale ja mam wrażenie że to czas wyjątkowych ofert i rabatów dla zakochanych. W związku z tym przychodzę dziś do Was z grafikami do Walentynkowych promocji.

Niemal do każdego biznesu można przygotować promocje na ten dzień (z resztą każde święto jest dobre do promowania swoich produktów i usług ). A taka obrazkowa zachęta to szansa na pozyskanie nowych klientów.

Grafiki mają format kwadratu – dlatego są idealne na Instagram, ale Facebook też dobrze je wyświetli. Są w obecnie najmodniejszych kolorach. Nie ma tu krwistej czerwieni. Postawiłam na delikatniejsze pastele w towarzystwie złota. Jest dużo odręcznych linii, co daje wrażenie bardziej osobistego przekazu. Doskonałe dla twórców i usługodawców!

 

Walentynkowe grafiki dostępne w wysokiej rozdzielczości, bez napisów – wystarczy kliknąć na wybraną ikonkę i pobrać zdjęcie. A co potem?

Spersonalizuj ją! Dodaj swoje logo, informację o rabacie czy promocji, a wszystko to w każdym darmowym programie typu Canva czy Gimp a nawet Panit)!

Jeśli jeszcze nie masz swojego znaku stwórz podpis albo typograficzne logo. Zajmie Ci to zaledwie kilka minut, a będziesz się mogła cieszyć własnym brandem.

Po pobraniu grafik, nie musisz oznaczać mnie jako twórcy, ale miło mi będzie jak tu albo na FB pochwalisz się swoimi efektami.

Pobierajcie!

Dzielcie się!

Działajcie!