Logo to tożsamość marki, która może opisywać firmę oraz jej produkty i usługi. Może być używane w wielu miejscach. Logo firmy jest pierwszą rzeczą, którą ludzie zobaczą, gdy odwiedzą Twoją stronę internetową lub sklep. Tak więc, musisz zrobić silny wpływ, wybierając atrakcyjne i przyciągające wzrok logo.

Logo jest również nazywane tożsamością korporacyjną, która jest znakiem towarowym reprezentującym firmę. Jest symbolem firmy i ludzi z nią związanych. Służy również do promocji produktu danej firmy. Istnieje kilka sposobów na stworzenie atrakcyjnego i przyciągającego uwagę logo. Niektóre firmy posiadają własnych grafików, ale większość małych przedsiębiorstw zatrudnia profesjonalistów, którzy pracują dla nich.

Zobaczmy kilka najlepszych przykładów logo dla małych firm.

1. Zippy Cabs

Jest to usługa taksówkowa z siedzibą w Londynie. Zapewniają one transport dla ludzi, którzy mają specjalne potrzeby. Jest to dobre logo, ponieważ zawiera unikalny i atrakcyjny projekt.

2. Econet

Jest to firma telekomunikacyjna z siedzibą w RPA. Logo jest zaprojektowane w stylowy sposób. Rodzaj czcionek użytych do zaprojektowania logo jest nowoczesny i unikalny.

3. Yummi

Jest to mobilna usługa dostarczania żywności, która oferuje klientom najlepsze i pyszne jedzenie. Logo jest unikalne i atrakcyjne.

4. The Royal Society of Chemistry

Jest to firma oparta na chemii, która zajmuje się produkcją i dystrybucją chemikaliów. Logo jest proste, ale atrakcyjne.

5. The Royal Institution

Jest to brytyjskie stowarzyszenie, które wspiera naukę i technologię. Logo jest unikalne i przyciąga wzrok.

6. KPMG

Jest to międzynarodowa firma księgowa. Jest to bardzo znana firma i świadczy usługi dla różnych branż. Logo jest proste i unikalne.

7. Muzeum Brytyjskie

Jest to najstarsze muzeum na świecie. Logo jest proste i piękne. Przedstawia muzeum i historię kultury brytyjskiej.

8. Jardan

Jest to firma, która dostarcza materiały budowlane i produkty pokrewne. Logo jest unikalne i atrakcyjne.

9. Tandoori Express

Jest to restauracja typu fast food, która serwuje dania kuchni indyjskiej. Logo jest proste i atrakcyjne.

10. Soma

Jest to firma produkująca zdrowe napoje, która ma siedzibę w Stanach Zjednoczonych. Logo jest proste i niepowtarzalne.

Wnioski:

Są to jedne z najlepszych projektów logo dla małych firm. Jak widać loga są unikalne i atrakcyjne. Więc, wybierz najlepszy z listy i można uzyskać najlepszy wpływ.