Wizytówki to rzecz, z której każdy przedsiębiorca musi korzystać. Wizytówka to proste narzędzie, które pomaga zdobyć klientów i promować swoją firmę. W obecnych czasach firmy nie zdobywają nowych klientów z powodu konkurencji. Nie są w stanie zdobyć więcej klientów z powodu tego samego i starych rzeczy. Tak więc, aby przyciągnąć nowych klientów i klientów trzeba stworzyć coś nowego i unikalnego.

Jestem pewien, że wszędzie widziałeś wizytówki, ale nie wiesz, jak zrobić wizytówkę w photoshopie. Więc, oto kilka skutecznych wskazówek, które pomogą Ci stworzyć wizytówkę w Photoshopie.

Darmowe szablony wizytówek

Jeśli szukasz darmowych szablonów wizytówek, to musisz przeszukać internet i dostaniesz mnóstwo opcji. Jednak nie można ufać darmowym szablonom wizytówek, ponieważ nie są one wystarczająco dobre. Osobiście zrobiłem setki wizytówek i jeśli szukasz dobrego szablonu, to polecam użyć zdjęć stockowych.

Najlepszą częścią tych darmowych szablonów jest to, że nie musisz nic płacić, aby pobrać szablony. Tak więc, najlepiej jest pobrać szablony wizytówek ze zdjęć stockowych.

Stwórz tło

Tło jest główną częścią wizytówki i jeśli nie masz pojęcia o tworzeniu tła, to będziesz musiał wziąć pomoc od ekspertów. Tak więc, najpierw musisz pobrać szablon wizytówki. Po pobraniu szablonu możesz go otworzyć w Photoshopie.

Po otwarciu szablonu możesz przeciągnąć go na płótno Photoshopa, a następnie możesz zacząć dodawać różne obiekty i kolory.

Użyj narzędzia gradientu

W Photoshopie będziesz musiał użyć narzędzia gradientu i możesz go użyć, aby dodać różne kolory do tła. Możesz również użyć gradientów, aby dodać cienie i światła do obiektów.

Stwórz logo

Jeśli nie masz logo dla swojej firmy, to będziesz musiał stworzyć logo w Photoshopie. Aby utworzyć logo, będziesz musiał użyć narzędzia pióra i będziesz musiał umieścić pióro na płótnie.

Po umieszczeniu pióra trzeba będzie kliknąć raz, a następnie przytrzymać klawisz Alt, aby wybrać kształt pióra.

Następnie trzeba będzie kliknąć i przytrzymać lewy przycisk myszy i przesunąć go na płótnie, a następnie trzeba będzie nacisnąć klawisz Enter.

Otrzymasz prostokąt w środku i będziesz musiał wypełnić go wybranym przez siebie kolorem.

Teraz będziesz musiał utworzyć pole tekstowe i będziesz musiał napisać nazwę firmy.

Tworzenie tekstu

Aby utworzyć pole tekstowe, należy użyć narzędzia tekstowego. Możesz utworzyć tekst za pomocą narzędzia tekstowego i możesz edytować tekst klikając go dwukrotnie.

Musisz wprowadzić tekst według własnego uznania.

Po utworzeniu pola tekstowego należy umieścić je na obrazie.

Dodawanie podpisu